کرمانشاه

در ادامه دیدارهای مردمی؛
دیدار مردمی شهردار کرمانشاه با اهالی منطقه ۵  

شهردار کرمانشاه و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری برای ملاقات با اهالی منطقه ۵ به شهرک جهاد رفتند.  

به گزارش خبرنگار ماد، شهردار و معاونان و مدیران ستادی شهرداری کرمانشاه امروز _دوشنبه دهم مهرماه به دیدار اهالی منطقه پنج در مسجد قمر بنی‌هاشم (س) رفتند.

 

۱۱۰ نفر از اهالی در این دیدار با شهردار کرمانشاه به گفت‌وگو نشستند و مشکلات خود را مطرح کردند، در این دیدار شهردار دستورات لازم را برای رسیدگی به تقاضاهای مردمی در اسرع وقت صادر کرد.

 

نادر نوروزی، شهردار کرمانشاه، در حاشیه این دیدار در گفت‌وگو با خبرنگار ماد، اظهار کرد: امروز توفیق یافتم به همراه معاونان و مدیران شهرداری کرمانشاه برای دیدار مؤمنان و اهالی منطقه پنج در مسجد قمر بنی‌هاشم واقع در شهرک جهاد حضور پیدا کنم و پاسخگوی مراجعان و شهروندان منطقه باشم.

 

وی افزود: مراجعان بیشتر مشکلاتی در حوزه آسفالت معابر، ساخت‌وساز و استخدام داشتند که بر اساس بضاعت شهرداری تا آن‌جا که توانستیم نسبت به عملیاتی شدن درخواست‌ها همراهی کردیم و این دیدارها همچنان به صورت هفتگی با مردم ادامه خواهد داشت.

 

سجاد یزدانی شهردار منطقه پنج کرمانشاه نیز به خبرنگار ماد، گفت: امروز میزبان کاروان خدمت شهرداری کرمانشاه در منطقه بودیم و شهردار کرمانشاه برای دیدار با اهالی به همراه مدیران و معاونان در مسجد امام سجاد (ع) واقع در شهرک جهاد حضور یافتند و با بیش از ۱۱۰ نفر از مراجعان به گفت‌وگو نشستند.

 

وی تصریح کرد: بیشتر درخواست‌ها در مورد آسفالت معابر، فضای سبز، پاکیزگی محلات و استخدام بود؛ درخواست‌های مردمی بیشتر در محل با دستور ویژه شهردار کرمانشاه و تعامل مدیران شهرداری موجب رضایت مراجعان شد

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا