آخرین خبراخبار استان ها

لزوم توجه ویژه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به تامین مالی طرح های نیمه تمام این وزارتخانه در لرستان

استاندار لرستان در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار توجه جدی تر این وزارتخانه به تامین مالی طرح‌های وزارت تعاون در لرستان شد.

به گزارش پایگاه خبری ماد ، فرهاد زیویار عصر دوشنبه با سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار و با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت روند اجرای طرح‌ها و پروژه‌های حوزه این وزارتخانه در استان، به تشریح مسائل و مشکلات این حوزه و لزوم تامین منابع مالی طرح‌های وزارت تعاون در لرستان پرداخت و گفت: انتظار می‌رود وزارت تعاون، توجه ویژه‌ای به طرح‌های نیمه تمام و در دست اجرا در استان داشته باشد.

 

استاندار لرستان با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری این وزارتخانه و حوزه‌های وابسته در فعالیت‌های اشتغال‌زا لرستان در راستای بهره‌برداری از ظرفیت‌های استان بیان داشت: راه‌اندازی پروژه‌های نیمه تمام زیر مجموعه وزارتخانه و انجام پروژه‌های جدید در استان زمینه ایجاد اشتغال و تولید پایدار را فراهم خواهد کرد.

 

زیویار همچنین ضمن اعلام آمادگی استان برای سفر آقای مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ارائه برنامه های تهیه شده جهت بهره برداری بهینه از این سفر یادآور شد : بررسی مشکلات و درخواست‌های واحدهای فعال زیرمجموعه وزارتخانه در استان، طرح‌های پیشنهادی به منظور سرمایه‌گذاری هلدینگ‌های زیر مجموعه وزارتخانه و همچنین طرح‌های پیشنهادی ادارات زیر مجموعه وزارت تعاون، بررسی مسائل ادارات کل تامین اجتماعی، بیمه اجتماعی صندوق روستایی و بانک توسعه تعاون در این سفر برنامه‌ریزی شده است.

 

در این دیدار مرتضوی نیز با استقبال از دعوت استاندار لرستان برای سفر به لرستان و تقدیر از اقدامات انجام شده از ابتدای دولت سیزدهم در استان در رابطه با رفع مشکلات برخی طرح‌های وزارت تعاون، کار و رفاه در استان ،دستورات لازم را صادر کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا