آخرین خبرخودرو

عرضه‌ مجدد لاماری و هایما از هفته آینده در سامانه یکپارچه

مدیر سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، گفت: به دنبال عرضه مازاد تعدادی از محصولات خودروسازان در سامانه یکپارچه، ایران خودرو نیز هفته آینده نسبت به عرضه یک محصول خود در این سامانه اقدام می‌کند.

به گزارش ماد، 4 خودروساز داخلی ایلیا، کرمان موتور، سانیار موتور و آرین موتور، از امروز خودروهای مازاد و جدید خود را برای عرضه در سامانه یکپارچه بارگذاری کرده‌اند.

براین اساس تعدادی از این خودروها هم‌اکنون در سامانه یکپارچه خودروهای داخلی به آدرس https://esalecar.ir/cars قابل عرضه است و متقاضیان می‌توانند نسبت به ثبت تقاضای خود در سامانه مذکور اقدام کنند.

* عرضه جدید لاماری و هایما از هفته آینده در سامانه یکپارچه

مهدی تقدسی، مدیر طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، در این‌باره به خبرنگار فارس گفت: عرضه خودروی lamari EMAM ‌محصول شرکت آرین از هفته آینده آغاز می‌شود.

‌به گفته مدیر طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، شرکت ایران‌خودرو هفته آینده هایما 7X را عرضه خواهد کرد.

وی بیان داشت: عرضه خودرو‌های داخلی و وارداتی در سامانه مستمر خواهد بود و مردم می‌توانند بدون دغدغه نسبت به ثبت‌نام و خرید خودرو اقدام کنند.

به گزارش فارس در حال حاضر خودروهای JACS3، JACS4 و همچنین خودروی X35 شرکت خودروسازی کرمان موتور در سامانه قابل عرضه است.

همچنین خودروی KMZJ7 محصول شرکت سانیار موتور در سامانه یکپارچه خودروهای داخلی بارگذاری و آماده عرضه است اما عرضه خودروهای KMCX5 و DAYUNY7 که در سامانه بارگذاری شده بزودی آغاز می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا