گردشگری

بیش از ۵۶ هزار نفر از مرکز آسمان نمای گنبد مینا بازدید کردند

در طول تعطیلات نوروزی، ۵۶ هزار و ۵۶۰ نفر از مرکز آسمان نمای گنبد مینا بازدید کردند.

به گزارش ماد از روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، از دومین روز تعطیلات نوروز تا روز دهم فروردین ماه، ۵۶ هزار و ۵۶۰ نفر از رینگ گنبد مینا بازدید کردند.

مرکز آسمان نمای گنبد مینا، با تدارک ویژه برنامه‌های ‌نوروزی از جمله لیگ بازی‌های استراتژیک ایرانی و غرفه‌های واقعیت مجازی (VR) میزبان شهروندان و گردشگران نوروزی بود که با استقبال روبرو شد.

همچنین سالن سینما پلانتاریوم مرکز آسمان نمای گنبد مینا با ۱۵۰ نفر ظرفیت، پس از دو سال رفع موانع زیرساختی بازگشایی شد و نمایش مجدد فیلم‌های تمام گنبدی با استقبال مخاطبان حوزه علم و نجوم روبرو شد. نمایش جدیدترین فیلم‌های علمی مرکز آسمان نمای گنبد مینا در چهار سانس میزبان ۲هزار و ۹۸۶ نفر از گردشگران نوروزی بوده است.

در تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ بازدید از فضای پیرامونی مرکز آسمان نمای گنبد مینا در راستای تکریم و استفاده خانواده‌ها رایگان است و علاقمندان به حوزه نجوم می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۲:۳۰ دقیقه از آن بازدید کنند.

مرکز آسمان نمای گنبد مینا یکی از بزرگترین آسمان نماهای جهان با گنبدی به قطر ۱۸ متر است و برنامه های رصد زنده آسمان شب در فضای بیرونی آسمان نما، یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این مجموعه است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا