خودرو

نماینده ویژه مدیرعامل سایپا با مشتریان دیدار کرد

نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش با مشتریانی که در خصوص خودرو چانگان نارضایتی داشتند دیدار و بخش عمده مشکلات آنها را حل کرد.
 

ماد – عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در فروش و خدمات پس از فروش چهارشنبه صبح و در شروع دیدارهای هفتگی با مشتریان ناراضی سایپا، با مشتریان خودرو چانگان دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست، گروهی از مشتریان خودروهای پیش فروش شده چانگان به نمایندگی از بقیه مشتریان با نماینده ویژه مدیرعامل گروه سایپا دیدار و مشکلات خود را بیان کردند.

بابایی در این نشست ضمن عذرخواهی از تمام مشتریانی که در خصوص تحویل خودرو خود دچار مشکل شده اند، گفت: باید گذشته را کنار گذاشت و مشکلات به وجود آمده را گردن همدیگر نینداخت بلکه باید با یک دید منطقی مشکلات را شناسایی و به دنبال رفع آن باشیم.

نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش با اشاره به لزوم درک متقابل مشکلات شرکت و مشتریان تاکید کرد: تمام مشکلات باید به صورت منطقی بررسی و برطرف شود به شکلی که اولویت ثبت نام مشتریان با توجه به نرخ ارز و قیمت تمام شده خودروسازان محاسبه و بر آن اساس ضرر و زیان مشتریان پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: سیستم های فروش و خدمات پس از فروش سایپا تغییرات مثبتی را خواهد داشت و با تاکیدات مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مشتری مداری سرلوحه کار قرار می گیرد.

گفتنی است جلسات دیدار با مشتریان سایپا قرار است با حضور نماینده ویژه مدیرعامل و دعوت مشتریان خودروهای مختلف به صورت هفتگی برگزار و مشکلات تمام مشتریان بررسی و رفع شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا