اجتماعی

پیروزی بر مشکلات با رونق تولید؛ سال ۹۸، سال تحول سایپا خواهد بود

نام‌گذاری سال جدید با عنوان رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب و همچنین تاکید رئیس جمهور محترم بر تولید و اشتغال برای جوانان، انگیزه‌ای مضاعف به جهادگران سنگر تولید در گروه خودروسازی سایپا خواهد بخشید تا در سایه تعهد و تخصص، «تحول» را نیز به «رونق» افزوده و در مسیر توسعه، باشتاب بیشتری گام بردارند و سالی متفاوت برای سایپا رقم بزنند.

ماد نیوز – سیدجواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، به‌مناسبت فرارسیدن سال نو، در پیامی نوروزی این ایام را به همه هموطنان تبریک گفت و نکات مهمی از برنامه‌های سال ۹۸ این گروه را اعلام کرد. در این پیام آمده است:

به‌ نام خدا
سالي كه گذشت براي صنعت خودروسازي كشور و گروه خودروسازي سايپا، سالي مملو از دشواري‌­ها و سختي­‌هايي بود كه شايد به جرأت بتوان گفت، پيشتر، اين صنعت هرگز با نظاير آن مواجه نبوده است.
اما با وجود همه مشكلات و موانع، گروه خودروسازي سايپا همچون گذشته استوار و ثابت ­قدم، در سايه تعهد خالصانه و همكاري و همدلي تمامي اركان سازمان، به ويژه كاركنان شريف خود، با كوله‌باري از تجربيات گران­‌بها در عرصه مقابله با تهديدها و محدوديت­ ها، به­ آرامي در حال پشت سر گذاشتن موانع و مشكلات است و به ياري خدا و كمك همه دست ­اندركاران صنعت خودرو، سال ۹۸ را به تجربه­‌اي به ­ياد ماندني از پيروزي بر موانع و مشكلات بدل خواهد كرد.

گروه خودروسازی سایپا در دوره جدید فعالیت خود و در پایان یکی از سخت‌ترین سال‌های اقتصاد کشور، با تلاش شبانه‌روزی کارکنان خود موفق شد روزهای بحرانی پایان سال ۹۷ را با تکیه بر «رونق تولید» به ثبت رکوردهای متعدد در حوزه های تولید و تحویل تبدیل کند.

نام‌گذاری سال جدید با عنوان رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب و تاکید رئیس جمهور محترم بر تولید و اشتغال برای جوانان، انگیزه‌ای مضاعف به جهادگران سنگر تولید در گروه خودروسازی سایپا خواهد بخشید تا در سایه تعهد و تخصص، «تحول» را نیز به «رونق» افزوده و در مسیر توسعه، باشتاب بیشتری گام بردارند و سالی متفاوت برای سایپا رقم بزنند.

در استراتژی و راهبرد گروه خودروسازی سایپا برای سال۹۸ رونق توام با تحول در تولید، هدف‌گذاری شده است که جزئیات آن در نخستین روزهای کاری به اطلاع مردم شریف ایران خواهد رسید.

افزايش توليد خودرو و رونق كسب­ وكار درون و برون­ سازماني، اجراي برنامه توسعه محصول از طريق طراحي و ساخت خودروهاي جديد، تلاش براي خودكفايي در عرصه توليد قطعات پيشرفته خودرو باكمك شركت ­هاي دانش ­بنيان ايراني، ارتقاي سطح كيفي محصولات، كنترل قيمت­ها از طريق عادي ­سازي جريان توليد و عرضه محصول به بازار و در يك ­كلام، پيگيري مجدانه سياست‌­هاي اقتصاد مقاومتي و راهبردهاي دولت تدبير و اميد مهم­ترين اهداف و برنامه ­هايي است كه به فضل الهي در سال ۹۸ محقق خواهند شد.

اينجانب فرارسيدن سال ۱۳۹۸، سال رونق تولید را به آحاد ملت شريف ايران و آغاز پنجاه­ و دومين سال فعاليت گروه خودروسازي سايپا را به همه همكاران عزيزم تبريك عرض كرده و سربلندي و سرافرازي ايران اسلامی را از درگاه ايزد منان مسألت دارم.

سيد جواد سليماني
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا