صفحه نخست  |  تماس با ما  |  آرشیو  |  نظرسنجی  آب و هوا  |  اوقات شرعی  | پیوندها

۰۱:۳۸
۶ آذر ۱۴۰۱
خودرو ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - 9:53 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

بازدید معاونان وزیر کار از نمایشگاه دستاوردهای خلاقانه کارکنان ایران خودرو

معاونان وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به همراه مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از نمایشگاه نظام پیشنهادات کارکنان معاونت سواری سازی این خودروساز که با هدف توسعه فرهنگ مشارکت در سطح سازمان و خلق ایده های تازه برگزار شده است، بازدید کردند.

ماد نیوز – نمایشگاه دستاوردهای خلاقانه کارکنان در راستای فراهم کردن زمینه بهره برداری از توانمندی و خلاقیت پرسنل ایران خودرو به همت مدیریت مونتاژ برگزار شده است.
گروه صنعتی ایران خودرو برای خودکفایی و بهره گیری از نبوغ و خلافبت پرسنل و با هدف افزایش بهره وری و کاهش هزینه، نظام پیشنهادات را از سال ۱۳۸۶ به اجرا گذاشته است. این برنامه با جدیت بیشتری در مدیریت مونتاژ دنبال می شود.
بر اساس ابلاغیه اهداف تلفیقی که هر ساله از سوی مدیریت ارشد اعلام می شود سالانه ۱۰هزار پیشنهاد در حوزه های مختلف کیفیت، تولید، تعمیرات و منابع انسانی در مدیریت مونتاژ ارایه می شود.
از میان پیشنهادها و طرح های دریافت شده به طور میانگین سالانه سه هزار طرح و پیشنهاد پذیرفته و اجرا می شود که بهبود کیفیت، کاهش هزینه تولید و افزایش بهره وری از جمله نتایج آن بوده است.
برگزاری نمایشگاه و پیشنهادات اجرا شده از جهات مختلف مانند بهبود کیفیت تولید، افزایش ایمنی کارکنان، افزایش ارگونومی کارکنان و بهبود فضای تولید تاثیرات مثبتی بر روی کارکنان و تولید داشته است.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *