سیاسی

دارند با لاریجانی بازی می کنند!

برخی منابع اطلاع داده اند که گویا یکی از چهره های مطرح حزب اعتدال و توسعه به برخی افراد فعالان ستاد انتخاباتی حسن روحانی در سال 96 توصیه کرده اند که از علی لاریجانی به عنوان نامزد مطلوب در انتخابات 1400 حمایت کنند.

بیژن مقدم درباره حمایت اعتدال و توسعه از علی لاریجانی گفت: آقای علی لاریجانی شخصیتی اصولگرا محسوب می‌شود، اما اینکه این جریان با چه هدفی می خواهد به آقای لاریجانی نزدیک شود یا نام او را برای انتخابات ریاست جمهوری مطرح کند، معتقدم از حرف ها و صحبت های آنها بر می آید که هدف شان خراب کردن آقای لاریجانی است.

وی افزود: حمایت آنها از آقای لاریجانی ظاهری است، نه از سر باور به توانایی ها یا ارادت به شخصیت ایشان است بلکه می خواهند آقای لاریجانی را نزد طرفدارانش در جریان اصولگرا و انقلابی خراب کنند. برای همین هم هیچ گاه رسمی به حمایت از آقای لاریجانی نمی پردازند، بلکه برخی افرادشان موضع طرفداری و حمایتی نسبت به آقای لاریجانی می گیرند.

این تحلیلگر مسائل سیاسی یادآور شد: برخی معتقدند اگر آنها هیچ نامزدی نداشته باشند شاید بگویند «چون کسی را نداریم، آقای لاریجانی را نزدیک تر به دیدگاه های خودمان می دانیم» اما شخصا چنین باوری ندارم و ما هیچ گاه شاهد این اتفاق نخواهیم بود. معتقدم آنها دارند با آقای لاریجانی بازی می کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا