اجتماعی

ورزشکار، اینفلوئنسر یا صوفی؟ برقراری عزیز؟

سهیل سنگرزاده، بدنسازی که حرف های انگیزشی می زند، مدتی است دستمایه شوخی در پیام های مکتوب و تصویری طنز شده است.

به گزارش مادنیوز، این بدنساز، در اینستاگرام یک اینفلوئنسر محسوب می شود، چراکه در مجموع دو پیجش دومیلیون و دویست هزار ددنبال کننده دارد و تعداد ویوها و لایک های پست هایش نشان می دهد، پربازدید هم هست. اما این چهره مجازی مدتی است با لبخند بر صورت و تکه کلام “ای جونم، برقراری عزیز؟” وارد شوخی های این فضا شده است. اما سهیل سنگرزاده کیست؟

سهیل سنگرزاده یک ورزشکار و قهرمان رشته بدنسازی، متولد ۱۳۶۴ و اهل بندرعباس است. سنگرزاده مدتی در تهران زندگی کرده و حتی در چندین دور از مسابقات قوی‌ترین مردان ایران نیز شرکت کرد هر چند هیچگاه نتوانست در میان ۱۰ نفر اول برتر این مسابقات جایی داشته و با مقام‌های سیزدهمی و هجدهمی، این مسابقات را ترک کرد. او در مورد آغاز فعالیتش در ورزش بدنسازی می‌گوید: «در دوران نوجوانی بسیار لاغر بودم و مورد تمسخر هم سن و سالان خود قرار می‌گرفتم در نتیجه تصمیم گرفتم که ورزش آغاز کرده و رشته بدنسازی را انتخاب کردم».

‏سنگرزاده 18 سال در تهران زندگی کرد و پس از آن به بندرعباس برگشت و در باشگاه پرورش اندام «نام آوران جوان» گلشهر به فعالیت پرداخت. چند سالی به کار خود ادامه داد تا اینکه به کالیفرنیا آمریکا مهاجرت کرد و اگر به عکس هایش نگاه کنید، متوجه می شوید در طول زمان، بر ثروتش افزوده شد. اما آنچه سنگرزاده را بر سر زبانها انداخته، نه ثروتش که نوع نگاهش به زندگی است که او تلاش دارد آن را با مخاطبانش به اشتراک بگذارد.

بدنسازی که لباس های عجیب می پوشد و شبیه صوفی ها و عرفان گراهاست. ماشین های گرانقیمت سوار می شود، با لحن خاصی حرف می زند، وسایل زندگی اش لوکس است و گردنبند و دستبندهای ضخیم طلا دارد و پلاک بزرگی با نوشته “اوس کریم” به لباسش وصل می کند و به نظر از آنچه “اوس کریم” برای زندگی اش در نظر گرفته، راضی است. او صوفی‌گری و عرفان خاصی دارد که با آموزه‌های موفقیت بزرگانی چون جیم ران و آنتونی رابینز و جک کنفیلد ادغامش کرده است.

اما چهره های زیادی در اینستاگرام هستند که سبک زندگی شان با آنچه عامه مردم دارند، متفاوت است، چرا سنگرزاده سوژه شوخی شده است؟ یک کاربر توییتر در این باره چنین نوشته است: “میدونید چرا این شخص داره دیس‌ میشه؟ چون دلقک نیست. چون سایت شرط بندی‌ نداره. چون دورش و پُر از در و داف نکرده. چون جمله ی سس ماسی نمیذاره که بعدش تبلیغ کتونی و مزون کنه. فقط ورزش میکنه و با زندگی خودش داره حال میکنه. فقط جرمش اینه”.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا