خودرو

سايپاكوييك ۴ ستاره شد

خودرو كوييك از محصولات گروه خودروسازی سايپا در آزمون‌هاي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران (ISQI) برای نخستین بار چهار ستاره كيفي كسب كرد.

ماد نیوز؛هادی موید –  در آخرين گزارش شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران كه مربوط به آزمون خودروهاي ساخت داخل در بهمن‌ماه ۱۳۹۹ است، خودرو كوييك توليد گروه خودروسازي سايپا در رده محصولات سطح قيمتي ۵، توانسته براي نخستين‌بار، چهار ستاره كيفی كسب كند.

آزمون‌هاي مذكور در حوزه فنربندي، تعليق و فرمان، موتور و انتقال قدرت، ترمز و تجهيزات الكتريكي، تزيينات داخلي و خارجي، بدنه، رنگ، صداهاي غيرعادي و نفوذ آب صورت گرفته كه خودرو سايپاكوييك در تمامي آزمون‌هاي مذكور با ارتقاي عملكرد و ثبت نمرات بهبود، توانسته به چهارستاره كيفي ارتقا يابد.

گروه خودروسازي سايپا به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان، علي رغم وجود تحريم‌ها و نیز محدوديت‌هاي ناشي از شيوع بيماري كرونا، توانسته است با اتخاذ تمهيدات مستمر نسبت به استقرار یک نظام جدید کیفیت اقدام کرده و علاوه بر توسعه ارزیابی‌ها در خطوط توليد با هدف رشد كيفي محصولات، فرآيند بازرسي‌ها و آزمون‌هاي كيفي و عملكردي محصولات خود را به‌روزرساني كرده و در سطح مطلوب حفظ كند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا