خودرو

سايپاشاهين در نخستين ارزيابي‌ کیفی چهارستاره شد

شاهين محصول گروه خودروسازي سايپا در نخستين ارزيابي كيفي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران با چهارستاره كيفي وارد ليست محصولات مورد ارزيابي اين شركت شد.

ماد نیوز؛ در آخرين گزارش منتشره شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران(ISQI)، با تست‌هاي صورت گرفته در بخش‌هاي مختلف سايپاشاهين نظير فنربندي و تعليق فرمان، موتور و انتقال قدرت، ترمز، تجهيزات الكتريكي، تزئينات داخلي و خارجي، بدنه، رنگ، صداهاي غيرعادي و نفوذ آب، اين خودرو توانست چهارستاره كيفي را كسب كند.

كسب چهارستاره كيفي خودرو شاهين در حالي صورت گرفته كه اين محصول گروه سايپا براي نخستين‌بار مورد بررسی قرار گرفته و با كسب اين چهارستاره وارد ليست محصولات مورد ارزيابی شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران شده است.

باتوجه به قابليت‌ها، امكانات و آپشن‌هاي منحصربه‌فرد خودرو شاهين در ميان توليدات داخلي و افزايش نظارت‌هاي كيفي شاهين و ارتقاي كيفيت روزافزون قطعات و فرايندهاي توليد و مونتاژ اين محصول، بي‌ترديد در ارزيابي‌هاي آتي با بهبود نمرات كيفي و كسب نمرات بهتر در آزمون‌ها، این جايگاه در ميان محصولات توليد داخل حفظ و ارتقا خواهد يافت. 

توليد محصولي در سطح شاهين با مجموعه‌اي از امكانات و آپشن‌هاي روز جهاني كه در هيچ‌يك از خودروهاي داخلي هم‌رده آن وجود ندارد، در شرايط دشوار تحريم و محدوديت‌هاي بين‌المللي جهت تأمين قطعات و مواد اوليه مورد نياز توليد، از جمله موفقيت‌ها و دستاوردهاي گروه خودروسازي سايپا محسوب مي‌شود.

 

نویسنده خبر : هادی مؤید

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا