شرکت محصولات کاغذی لطیف
اجتماعیکرمانشاه

بهره برداری از پروژه آبرسانی شیان تا شهریور ماه ۱۴۰۱/ ۸ روستای شهرستان اسلام آباد غرب از آب شرب سالم و پایدار بهره مند خواهند شد

با اتمام پروژه آبرسانی شیان ۸ روستای شهرستان اسلام آباد غرب با جمعیتی بالغ بر ۴ هزار و ۵۰۰ نفر از آب شرب سالم و پایدار بهره مند خواهند شد.

 

به گزارش ماد بنقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، سید اصغر صفوی مدیر امور آبفا شهرستان اسلام آباد غرب ضمن اعلام این خبر گفت: این امور به منظور توسعه آبرسانی روستایی و ارتقاء شاخص بهره مندی آب شرب در حوزه شهرستان اجرای پروژه های آبرسانی روستایی را در اولویت کاری خود قرار داده است.

صفوی به پروژه آبرسانی شیان اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: این پروژه شامل حفر دو حلقه چاه آب شرب، ۳۰ کیلومتر لوله گذاری، ساخت دو باب مخزن و کنتورگذاری ۸ روستا می باشد که تا کنون حفر یک حلقه چاه، یک باب مخزن، ۲۱ کیلومتر لوله گذاری و ۴۰۰ دستگاه کنتور گذاری انجام شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اسلام آباد غرب تصریح کرد: به همت همکاران حوزه بهره برداری و توسعه آب شرکت این پروژه تا شهریور ماه ۱۴۰۰ به اتمام خواهد رسید و با بهره برداری از آن اهالی ۸ روستای تحت پوشش با جمعیتی بالغ بر ۴ هزار و ۵۰۰ نفر از آب شرب سالم و پایدار بهره مند خواهند شد.

صفوی در پایان حفاظت از منابع تامین آب شرب و افزایش رضایتمندی مشترکین را یکی از اهداف مهم شرکت آبفا استان عنوان کرد و گفت: دستیابی به این مهم و جلوگیری از بحران آب در آینده نیازمند همراهی مردم فهیم شهرستان با مدیریت صحیح مصرف آب می باشد.

مجتمع شیان با هزار و ۳۶۰ مشترک آب و جمعیتی بالغ بر ۴ هزار و ۵۰۰ نفر در ۲۰ کیلومتری شهر اسلام آباد قرار دارد.

 

 

شرکت کاغذ سازی لطیف

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا