اجتماعیدولت

آیت الله رییسی :هرمزگان استانی تجاری،صنعتی، کشاورزی و گردشگری است

رییس جمهور گفت: هرمزگان استانی تجاری، صنعتی، کشاورزی و گردشگری بوده و زمینه ها و ظرفیت های بسیار خوبی در این استان و شهر بندرعباس داریم که با وجود ای ظرفیت های ارزشمند امروز برخی از نارسایی ها، فقر و بیکاری در این استان معنا ندارد.

 

به گزارش ماد ، آیت الله سید ابراهیم رییسی  روز پنجشنبه در بدو ورود به هرمزگان در فرودگاه بین المللی شهدای پرواز۶۵۵ در گفت وگوی کوتاه با خبرنگاران افزود: این ظرفیت ها می تواند اقتصاد، اقتصاد گردشگری، اقتصاد صنعت و اقتصاد معدن در حوزه های مختلفی اقتصاد استان هرمزگان فعال شود و ما در این استان شاهد فقر و بیکاری نباشیم.

وی بیان داشت: امروز توفیقی است برای بنده و همکارانم که در استان هرمزگان و شهر بندرعباس هستیم که شکل گرفتن این استان و این منطقه همراه با مقاومت و ایستادگی مردم آن در مقابل متجاوزان بوده است و تاریخ این استان همراه با خود ایستادگی، مقاومت، شجاعت و شهامت این مردم را ثبت کرده است.

رییس جمهور اظهارداشت: بنده برای استان هرمزگان گفته بودم که یک بررسی های مقدماتی انجام شود که در این راستا هیات هایی اعزام شدند و وضعیت این منطقه مرزی را بررسی کردند و با مشورت نماینده ولی فقیه در هرمزگان، استاندار هرمزگان و مدیران استان و همچنین فعالان اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در استان نیازهای استان شناسایی شد.

آیت الله رییسی ادامه داد: امنیت بسیار خوبی که در هرمزگان وجود دارد و این امنیت خلیج فارس را هم امن کرده است که باید از نیروهای مسلح این استان صمیمانه تشکر کرد که حفظ امنیت دریا و زمین و هوا را همواره تضمین کردند و حضور آگاهانه و با بصیرت شان در عرصه های مختلف توانسته است این استان و منطقه را و خلیج فارس را امن کند.

وی ابرازداشت: در پرتوی این امنیت می شود هر نوع سرمایه گذاری در این استان را برای همه سرمایه گذاران تضمین کرد و با سرمایه گذاری ارزشمندی که ان شاالله در این استان شکل بگیرد خیلی از توسعه یافتگی ها اتفاق می افتد، برنامه ریزی هایی که شده و طرح هایی که وجود دارد در استان هرمزگان در جهت توسعه یافتن این استان در حوزه های مختلف ان شاالله بتواند گام های موثری را نسبت به پیشرفت این استان همراه داشته باشد و مردم عزیزمان به‌ویژه فعالان اقتصادی و اجتماعی احساس کنند که تفاوتی در این رابطه صورت گرفته است.

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا