انتظامی ، امنیتیکرمانشاه

اشرار قمه کش در کرمانشاه با اقتدار پلیس زمینگیر شدند

‍ اشرار قمه کش در کرمانشاه با اقتدار پلیس زمینگیر شدند

 

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری 6 تن از اراذل و اوباش شهر کرمانشاه خبر داد که با قمه کشی و شرارت باعث ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم عمومی شده بودند. 

 

به گزارش ماد بنقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “جمال سلمانی” اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع نزاع گسترده و درگیری توسط عده ای اراذل و اوباش در چهار راه مطهری کرمانشاه، تیم هایی از ماموران به سرعت راهی محل شدند.

 

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل درگیری 3 نفر از اراذل و اوباش با شمشیر و گرز به سمت آن ها حمله ور شده که آن ها با مشاهده این صحنه به سرعت وارد عمل شده و مقتدرانه افراد مهاجم که مسلح به سلاح سرد بودند را خلع سلاح و دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به دستگیری هر 6 عامل این نزاع گسترده، یادآور شد: افراد دستگیر شده از اشرار و اراذل سابقه دار شهر هستند که با اقتدار پلیس و رشادت ماموران جان برکف زمینگیر شدند.

سردار سلمانی همچنین از کشف چند تیغه سلاح سرد و تعدادی گرز از اراذل و اوباش خبر داد و گفت: حضور به موقع پلیس در صحنه و دستگیری قاطعانه اراذل و اوباش باعث رضایتمندی عموم شهروندان و قدردانی آن ها از اقتدار ماموران در مواجه با اشرار شد.

وی در پایان از برخورد قاطعانه پلیس با اشرار و اراذل و اوباش خبر داد و گفت: امنیت شهر و مردم خط قرمز پلیس است و در این راستا هرکسی بخواهد از آن تجاوز کند با واکنش قاطعانه پلیس مواجه خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا