ورزشی

با تمام توان از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام حمایت می کنیم

به گزارش پایگاه خبری ماد، امیری مقدم افزود: بنده در دیداری که با وزیر ورزش و جوانان داشتم، به ایشان هم گفتم کرمانشاه آماده میزبانی مسابقات ملی و بین المللی است و حالا که این فرصت در رشته ای مثل پرورش اندام فراهم شده، ما با هر آنچه در توان داریم، از این رویداد حمایت می کنیم.

 

استاندار کرمانشاه گفت: امیدوارم با پشتیبانی مسوولان استان و کمک فدراسیون بتوانیم مسابقه باشکوهی را در کرمانشاه برگزار کنیم. قطعا کرمانشاه ظرفیت برگزاری مسابقات جهانی را هم دارد، اما باید اول از آزمون سخت برگزاری مسابقات کشوری سربلند بیرون بیاییم.

 

وی افزود: در بحث رشته پرورش اندام با توجه به علاقه مندان و باشگاههای پرتعداد در سطح استان، باید بگویم که از قهرمانی برای ما مهمتر، اخلاق است. باشگاهی نباید در سطح استان فعالیت کند؛ مگر اینکه اخلاق حرفه ای را رعایت کند.

 

وی اظهار کرد: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و نیروی انتظامی می توانیم به بحث مکمل ها و داروهای غیرمجاز ورود کنیم و نگذاریم سلامت افراد به خطر بیفتد.

 

استاندار کرمانشاه در پایان گفت: در خصوص ورود به لیگ پاورلیفتینگ نیز ما آمادگی داریم و سعی می کنیم با استفاده از ظرفیت حامیان مالی به این رقابت ها وارد شویم. البته که من هر جا بودم، اول از همه ساخت سالن های ورزشی را در اولویت گذاشتم و به نظرم در این زمینه نیز باید برنامه ریزی داشته باشیم.

 

در این نشست نصیرزاده با اشاره به اعطای میزبانی مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام به استان کرمانشاه در تاریخ 18 الی 22 مرداد گفت: امیدواریم با کمک و حمایت های شما و اتحاد در جامعه ورزشی استان بتوانیم شاهد برگزاری یک رقابت باشکوه در کرمانشاه باشیم. تمامی مدعیان از سراسر ایران در این رقابت ها حضور پیدا می کنند و اهمیت زیادی دارد تا با خاطره ای خوش این شهر را ترک کنند. البته فدراسیون هم در کنار مسئولان استان کرمانشاه است. بی شک در صورت کسب نمره قبولی در میزبانی مسابقات انتخابی تیم ملی، کرمانشاه این پتانسیل را دارد که حتی میزبان مسابقات بین المللی از جمله مسابقات قهرمانی جوانان جهان باشد.

 

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ادامه داد: موضوع دیگر بحث حضور یک نماینده قدرتمند از کرمانشاه در لیگ برتر پاورلیفتینگ است. سال گذشته هم این استان در لیگ نماینده داشت و به عنوان سوم رسید. با حمایت های استانداری قطعا می توانیم امیدوار باشیم در دومین دوره این رقابت ها که با حضور باشگاههای صاحب نامی هم برگزار می شود، یک نماینده هم از استان کرمانشاه با یک تیمی در لیگ پاورلیفتینگ شرکت کند.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا