صفحه نخست  |  تماس با ما  |  آرشیو  |  نظرسنجی  آب و هوا  |  اوقات شرعی  | پیوندها

۱۱:۴۸
۱۳ بهمن ۱۴۰۱
علمی و فناوری ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - 9:23 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
عضو هیئت رئیسه مجلس:

بررسی حواشی کنکور ۱۴۰۱ در کمیسیون آموزش و تحقیقات

عضو هیات رییسه مجلس، از بررسی گزارش‌های واصله از نابسامانی‌ها و ناهماهنگی‌هایی که پیرامون برگزاری کنکور در تعدادی از حوزه‌های سراسر کشور در قالب لو رفتن سوالات آزمون، ناهماهنگی‌‎های ظاهری و استفاده از دستگاه‌های غیر مجاز برای تقلب وجود داشته در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد. 

به گزارش پایگاه خبری ماد، احمد نادری در رابطه با حواشی ایجاد شده در حوزه‌های برگزار کننده آزمون سراسری ۱۴۰۱ از جمله قطعی اینترنت و انتشار تصویری از دفترچه آزمون در فضای مجازی، گفت: بنده روز گذشته از یکی از حوزه‌های برگزارکننده کنکور در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران بازدید کردم و کلیت کار را از نزدیک مشاهده کردم.

 

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعد از برگزاری آزمون گزارش‌هایی از نابسامانی‌ها و ناهماهنگی‌هایی که پیرامون برگزاری کنکور در تعدادی از حوزه‌های سراسر کشور در قالب لو رفتن سوالات آزمون، ناهماهنگی‌‎های ظاهری و استفاده از دستگاه‌های غیر مجاز برای تقلب وجود داشته است، دریافت کردیم.

 

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: بعد از دریافت این گزارش‌ها پیگیری‌های لازم را از طریق مسئولان مربوطه اعم از رییس سازمان سنجش و سایر مسئولان مربوطه انجام دادم که در پی آن علل بروز این حواشی در حال رسیدگی است.

 

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ما به زودی در نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور مسئولان مربوطه به بررسی این گزارش‌ها خواهیم پرداخت تا توضیحات تکمیلی را در این رابطه ارائه کنند./

 

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *