شرکت محصولات کاغذی لطیف
علم و تکنولوژيکرمانشاه

شرکت‌های دانش بنیان ظرفیتی بزرگ برای افزایش بهره‌وری در حوزه کشاورزی هستند

 

به گزارش ماد، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه در نشست ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان که با حضور مدیران عضو برگزار شد؛ عنوان کرد: حوزه کشاورزی دارای نیازهای فراوانی است که می‌توان از ظرفیت شرکت‌های فناور و دانش بنیان برای تامین آن‌ها بهره گرفت.

 

وی ادامه داد: خوشبختانه توسط مجموعه جهاد کشاورزی، ۱۰۰ نیاز فناورانه حوزه های مختلف کشاورزی شناسایی شده که می توان انجام برخی از این موارد را به شرکت های توانمند فعال در این عرصه سپرد.

 

معاون اقتصادی استاندار با تاکید بر اینکه افزایش بهره‌وری در حوزه کشاورزی بسیار مهم است در ادامه عنوان کرد: حاصل این برنامه‌ها در کشاورزی باید به نتایج ملموس و قابل اندازه گیری در افزایش بهره وری تولید، آب و خاک ..‌. منتج شود.

 

وی ادامه داد: در حوزه کشاورزی طرح‌های بسیار خوبی می توان اجرا کرد که در صورت رسیدن به تولید انبوه، می تواند اشتعال زا باشد.

 

دکتر باباخانی عنوان کرد: خوشبختانه شرکت‌های دانش بنیان توانمندی در حوزه کشاورزی استان فعال هستند که طی این سال ها بسیار موفق ظاهر شده اند و حتی توانسته اند چندین شرکت دانش بنیان دیگر را هم تحت پوشش بگیرند.

شرکت کاغذ سازی لطیف

 

وی همچنین تاکید کرد شرکت های دانش بنیان و فناور باید در نشست های این حوزه در مجموعه جهاد کشاورزی حضور پیدا کنند و مطالبات و مشکلات خود را مطرح کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا