شرکت محصولات کاغذی لطیف
سیاسی

نمایندگانی که از درد مردم خبر ندارند
میرتاجدینی: استیضاح وزیر صمت مشکلی را حل نمی کند

موانع واردات خودروی خارجی در حال رفع است

ماد: حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز با اشاره به اعلام وصول طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرایط فعلی نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند، بلکه مشکلات را بیشتر هم خواهد کرد.

وی افزود: به نظر من بهتر است که استیضاح‌کنندگان در راستای همدلی بیشتر بین قوای سه‌گانه، از استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت منصرف شوند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به اینکه پیش از این هم یک بار استیضاح وزیر صمت به نتیجه نرسیده، بهتر است که آقایان اجازه دهند که وزیر، کار خود را ادامه دهد. مضاف بر اینکه این وزیر مورد حمایت دولت نیز هست.

میرتاج‌الدینی خاطرنشان کرد: یکی از مسائل مهم مدنظر استیضاح‌کنندگان، بحث خودرو و واردات خودروی خارجی است که آخرین موانع بر سر راه واردات خودروهای خارجی نیز در حال رفع است و در مورد واردات خودرو دست دوم خارجی نیز دولت قرار است به مجلس لایحه بدهد.

وی افزود: به نظر من بهتر است که استیضاح‌کنندگان در یک جلسه با حضور یکی از نواب رئیس مجلس، مسائل و موارد مدنظر خود را مطرح کنند و وزیر نیز توضیحات خود را به استیضاح‌کنندگان ارائه کند.

به گزارش فارس، طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در روز دوشنبه هفته گذشته از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شده و جلسه استیضاح در روز یکشنبه دهم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا