آخرین خبرایلام

گام بلند استاندار ایلام برای ارائه‌ خدمات بهتر به زوار اربعین

با رایزنی استاندار ایلام در نشست ستاد مرکزی اربعین کشور ،عملیات اجرایی احداث ۲ سردخانه‌ی بزرگ با اعتبار ۱۷ میلیارد تومان از فردا سوم مردادماه در مهران آغاز می‌شود.

 

به گزارش پایگاه خبری ماد _  حسن بهرام‌نیا روز دوشنبه ۲ مردادماه ۱۴۰۲ در یکصدوچهاردهمین نشست ستاد مرکزی اربعین‌حسینی کشور که به ریاست دکتر وحیدی وزیر کشور و با حضور استانداران حوزه‌ی اربعین برگزار شد، شرکت نمود و مسائل و مشکلات استان در این حوزه را مطرح کرد.

 

استاندار ایلام در این نشست پس از ارائه‌ی گزارشی از آخرین وضعیت زیرساخت‌های اربعین در استان، خواستار توجه بیش از پیش به طرح‌ها و پروژه‌های نیمه‌تمام و رفع مسائل، مشکلات و کمبودهای این حوزه‌ در استان ایلام شد.

 

دکتر بهرام‌نیا در ادامه با اشاره به این‌که مراسم اربعین در فصل گرم سال برگزار می‌شود ضمن این‌که خواستار توجه لازم برای ارائه‌ی خدمات بیشتر به زوار در این شرایط شد، تاکید کرد که باید در جهت تردد هوایی و زمینی زوار و مسافرین در استان مساعدت لازم صورت پذیرد.

 

بر اساس این گزارش در این نشست بنا به درخواست‌های استاندار ایلام مقرر گردید که عملیات احداث ۲ سردخانه‌ی بزرگ با اعتبار ۱۷ میلیارد تومان از فردا سوم مردادماه در مهران آغاز شود به طوری‌که تا قبل از شروع مراسم اربعین‌حسینی تکمیل و مورد استفاده زوار قرار گیرند.

 

همچنین در این جلسه مصوب گردید که ضمن این‌که به پروازها و خطوط هوایی مسیر ایلام به صورت ویژه توجه شود، جهت ارتقا و افزایش پروازها در مسیر ایلام و نیز رفع مشکلات کمبود اتوبوس و تامین وسایل نقلیه‌ی عمومی به‌ویژه اتوبوس برای نقل و انتقال زوار و مسافرین با رئیس‌جمهور و وزیر راه و شهرسازی مکاتبه و دستور لازم جهت رفع مشکلات اخذ شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا