هنرهنر

راه‌یابی ۹۹ اثر به رویداد استارت‌آپی فیلمنامه نویسی

در اولین رویداد استارت‌آپی فیلمنامه نویسی، اعضای هیات انتخاب از میان حدود هزار اثرِ ارسال شده به دبیرخانه این رویداد، ۹۹ اثر را انتخاب کردند.

به گزارش ستاد خبری اولین رویداد استارت‌آپی فیلمنامه نویسی، این رویداد استارت‌اپی قرار است هفته اول تیرماه برگزار شود. زمستان سال گذشته فراخوان این رویداد منتشر شد که نزدیک به هزار اثر از تهران و سایر استان های کشور، به دبیرخانه ارسال شد.

هیات انتخاب این رویداد متشکل از پوران درخشنده، مهدی سجاده‌چی، محمود اربابی، رضا حیدرنژاد، مهدی احمدی، هومان فاضل، علی مؤذنی، مصطفی رستگاری، محمد باقر قهرمانی و حسین رحیم‌زاده بعد از بررسی آثار ارسال شده، ۹۹ اثر را برای ورود به بخش ارائه و مسابقه انتخاب کردند.

این آثار در بخش فیلمنامه کوتاه و فیلمنامه بلند انتخاب شده اند. افراد منتخب، در زمان برگزاری رویداد برای سه روز گرد هم می آیند و در این سه روز کارگاه های آموزشی برای افراد منتخب برگزار می شود. صاحبان آثار انتخابی در کارگاه ها ایده های خود را مطرح کرده تا در کارگاه ها بتوانند آن را به طرح برسانند و در روز پایانی نیز آثار برتر با رای گروه هیات داوران انتخاب خواهد شد.

«ایده» و یا «خلاصه طرح» گونه‌های سینمایی بلند، کوتاه داستانی و سریال از جمله بخش‌هایی است که علاقه‌مندان از تمام استان های کشور در این بخش ها آثارشان را برای دبیرخانه رویداد ارسال کرده‌اند.

اولین رویداد استارتاپی فیلمنامه‌نویسی توسط پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی تیر ماه سال جاری برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت https://iccip.ir/ مراجعه کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا