آخرین خبرخودرو

در راستای تسهیل ارایه خدمات به هم‌وطنان صورت می‌گیرد؛
آمادگی شرکت امدادخودرو سایپا در ایام ارتحال امام خمینی (ره)

شرکت امدادخودرو سایپا به مناسبت سی و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام (ره)، طرح ویژه خدمت ‌رسانی به هم‌وطنان گرامی و زائران حرم مطهر را به منظور آسایش خاطر مشتریان، اجرا می‌کند.
به گزارش سایپانیوز،‌ علی راشدی، مدیرعامل شرکت امدادخودروسایپا گفت: این شرکت همزمان با برگزاری مراسم سی و پنجمین سالگرد رحلت حضرت امام (ره)، جهت رفاه حال زائران حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، طرح خدمات امدادی ویژه‌ای را به اجرا در می آورد.

او افزود: طرح خدمات و امداد به زائران حضرت امام خمینی(ره) همسو با مصوبات کمیته ترافیکی سی و پنجمین مراسم بزرگداشت ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی، با تجهیز و استقرار ناوگان خدمات امدادی به‌صورت شبانه روزی در مسیرهای منتهی به حرم حضرت امام خمینی(ره) از 14 خرداد به مرحله اجرا در می‌آید و زائران می‌توانند از خدمات این طرح در حوزه ارائه خدمات امدادی، سرویس خودرو و همچنین ایاب و ذهاب رایگان برای خودرو امدادخواه در محدوده حرم استفاده کنند.

راشدی به زائران حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) توصیه کرد: قبل از عزیمت به سمت حرم، حتما از سلامت فنی و ایمنی خودروی خود اطمینان حاصل کنند و در صورت نیاز به بازدید فنی، تعویض روغن و خدمات سبک تعمیرگاهی از طریق تماس با شماره 02184444 نسبت به ثبت درخواست خدمات خودرو در محل اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت امدادخودروسایپا اعلام کرد: زائران درصورت نیاز به خدمات‌ امدادی در مسیرهای منتهی به محدوده حرم مطهر می‌توانند از طریق تماس با شماره 096550 خدمات امدادی مورد نیاز را دریافت کنند.
1403/03/14

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا