خودرو

همزمان با برگزاری نمایشگاه قطعات تهران اعلام شد؛
دعوت مگاموتور از شرکت‌های دانش‌بنیان و فعال در حوزه تولید قطعات قوای محرکه برای همکاری مشترک

شرکت مگاموتور از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپی برای همکاری مشترک دعوت می کند.
به گزارش ماد به نقل از سایپانیوز، شرکت مگاموتور همزمان با برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران از تمامی شرکت‌های دانش‌بنیان، مجموعه‌های استارتاپی و تولیدکنندگان قطعات قوای محرکه دعوت می کند تا ضمن بازدید از غرفه این شرکت در نمایشگاه مذکور، برنامه و پیشنهادهای خود را برای همکاری مشترک اعلام کنند.

شرکت مگاموتور باتوجه به برنامه توسعه سبد محصولات خود در آینده و اجرای چندین پروژه طراحی و تولید پیشرانه‌های مدرن با قابلیت‌های روز جهانی، قصد دارد از ظرفیت‌های متنوع شرکت‌ها، از جمله دانش بنیان ها، در این پروژه‌ها و تولیدات فعلی و آتی خود استفاده کند.

این شرکت با انتشار قطعات و مجموعه هایی که نیاز به داخلی سازی دارند و همچنین قطعاتی که با کسری تیراژ مواجه است از تمامی شرکت ها با اولویت مجموعه های دانش بنیان دعوت به همکاری می کند.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو تهران از تاریخ ۲۹ خرداد لغایت اول تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و بازدیدکنندگان می‌توانند از ساعت ۸ الی ۱۵ از غرفه شرکت مگاموتور واقع در سالن 9 و 8 بازدید به‌عمل آورند.

1403/03/23

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا