کرمانشاهکرمانشاه

مسعود پزشکیان و سعید جلیلی در کرمانشاه

– مسعود پزشکیان و سعید جلیلی نامزدهای راه یافته به دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز چهارشنبه ۱۳ تیرماه ۱۴۰۳ در جمع هواداران کرمانشاهی خود سخنرانی دارند.

به گزارش ماد؛ این اولین سفر این ۲ نامزد انتخابات ریاست جمهوری به استان کرمانشاه از زمان آغاز تبلیغات است.

بر اساس اعلام ستاد مسعود پزشکیان این نامزد انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی شهر کرمانشاه واقع در بلوار شهید بهشتی برنامه سخنرانی دارد.

ستاد مسعود پزشکیان در استان کرمانشاه برنامه دیگری از این نامزد انتخابات ریاست جمهوری به رسانه ها اعلام نکرده است.

از روز گذشته در قالب پیامک با سرشماره پزشکیان و جلیلی به زبان انگلیسی؛ مردم کرمانشاه به دیدار با این نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دعوت شده اند.

پزشکیان همچنین با سرشماره ای به اسم خود پیامکی با این مضمون به شماره های استان کرمانشاه ارسال کرده است؛ “تضمین می‌دهم؛ که نخبگان اقوام و مذاهب را در اداره امور مهم کشور و حل مشکلات شاخص سهیم کنم. ما در کنار هم از پس این مسیر سخت بر می‌آییم”.

همچنین براساس اعلام ستاد «سعید جلیلی» این نامزد انتخابات ریاست جمهوری قرار است در قالب دیدار مردمی ساعت ۱۰ صبح امروز چهارشنبه در ورزشگاه امام خمینی (ره) واقع در بلوار طاق بستان شهر کرمانشاه سخنرانی کند.

ستاد سعید جلیلی نیز تنها این برنامه را به رسانه ها اعلام کرده است.

ستاد جلیلی از چند روز گذشته پیامکی به مردم کرمانشاه ارسال کرده است و در آن برنامه های خود در حوزه عمرانی این استان را تشریح کرده است.

در این پیامک با تیتر «عهد سعید با مردم کرمانشاه»؛ آقای جلیلی تکمیل راه آهن کرمانشاه به خسروی، تکمیل کریدور های غرب کشور در استان، تکمیل محور اسلام آباد به قصر شیرین و روانسر و پاوه، تکمیل پروژه گرمسیری در حوزه توسعه کشاورزی، آب‌رسانی به شهرهای جوانرود، کرند، صحنه و سنقر، احداث تصفیه خانه شهر کرمانشاه، تکمیل بیمارستان سیصد تخت‌خوابی کرمانشاه و کمک به تکمیل پروژه قطار شهری کرمانشاه را مطرح کرده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا