صفحه نخست  |  تماس با ما  |  آرشیو  |  نظرسنجی  آب و هوا  |  اوقات شرعی  | پیوندها

۲۳:۰۹
۳ فروردین ۱۴۰۲
خودرو ۱۹ دی ۱۳۹۸ - 6:28 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

گروه سايپا ركورد توليد محصولات ایکس ۱۰۰ و ایکس۲۰۰ را شكست

گروه خودروسازي سايپا با توليد بيش از ۲۸۵ هزار و ۴۵۱ دستگاه محصولات ایکس ۱۰۰ ، ایکس۲۰۰ ، ساینا و کوییک در ابتداي روز كاري ۱۸ دي‌ماه ۹۸، از كل آمار توليد سال ۹۷ عبور كرد و رکورد جدیدی را در تولید ثبت کرد.

ماد نیوز – گروه خودروسازي سايپا در حالي موفق شد از مرز تولید ۲۸۵ هزار و ۴۵۱ دستگاه محصولات ایکس۱۰۰، ایکس۲۰۰، ساینا و کوییک در ابتداي روز كاري ۱۸ دي‌ماه عبور كند كه با تدابیر مدیریتی در استفاده از ظرفيت‌هاي موجود در داخل، بهره‌گيري از توان زنجيره تأمين و برنامه‌ريزي مدون توانست به اين مهم دست يابد.

اين مجموعه از ابتداي سال ۹۸ تاكنون موفق شده تعداد مذکور را در گروه محصولات ایکس۱۰۰ و ایکس۲۰۰ و با افزایش ۸۲ درصدی در گروه محصولات ساینا و کوییک توليد كند كه با توجه به وجود محدوديت‌ها و موانع بسيار زياد فراروي توليد، در نوع خود يك موفقيت چشمگير محسوب مي شود.

گروه سايپا پس از تغییر تیم مدیریتی در نزديك به يك‌سال گذشته، توانست توليد روزانه خود را به‌طور ميانگين به بيش از ۲ هزار دستگاه در روز برساند، در حالي كه در سال ۹۷ توليد روزانه اين گروه به حدود ۷۰۰ دستگاه در روز رسيده بود.

باتوجه به آماده‌سازي و پيش‌بيني‌هاي لازم جهت افزايش توليد در سه ماه پاياني سال، به‌نظر مي‌رسد گروه سايپا بتواند تا پايان اسفندماه، ركورد جديدي در زمينه توليد خودرو در دوران تحریم و فشار حداکثری، از خود برجاي بگذارد.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *