خودرو

گروه سايپا ركورد توليد محصولات ایکس 100 و ایکس200 را شكست

گروه خودروسازي سايپا با توليد بيش از 285 هزار و 451 دستگاه محصولات ایکس 100 ، ایکس200 ، ساینا و کوییک در ابتداي روز كاري 18 دي‌ماه 98، از كل آمار توليد سال ۹۷ عبور كرد و رکورد جدیدی را در تولید ثبت کرد.

ماد نیوز – گروه خودروسازي سايپا در حالي موفق شد از مرز تولید 285 هزار و 451 دستگاه محصولات ایکس100، ایکس200، ساینا و کوییک در ابتداي روز كاري 18 دي‌ماه عبور كند كه با تدابیر مدیریتی در استفاده از ظرفيت‌هاي موجود در داخل، بهره‌گيري از توان زنجيره تأمين و برنامه‌ريزي مدون توانست به اين مهم دست يابد.

اين مجموعه از ابتداي سال 98 تاكنون موفق شده تعداد مذکور را در گروه محصولات ایکس100 و ایکس200 و با افزایش 82 درصدی در گروه محصولات ساینا و کوییک توليد كند كه با توجه به وجود محدوديت‌ها و موانع بسيار زياد فراروي توليد، در نوع خود يك موفقيت چشمگير محسوب مي شود.

گروه سايپا پس از تغییر تیم مدیریتی در نزديك به يك‌سال گذشته، توانست توليد روزانه خود را به‌طور ميانگين به بيش از 2 هزار دستگاه در روز برساند، در حالي كه در سال 97 توليد روزانه اين گروه به حدود 700 دستگاه در روز رسيده بود.

باتوجه به آماده‌سازي و پيش‌بيني‌هاي لازم جهت افزايش توليد در سه ماه پاياني سال، به‌نظر مي‌رسد گروه سايپا بتواند تا پايان اسفندماه، ركورد جديدي در زمينه توليد خودرو در دوران تحریم و فشار حداکثری، از خود برجاي بگذارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا