صفحه نخست  |  تماس با ما  |  آرشیو  |  نظرسنجی  آب و هوا  |  اوقات شرعی  | پیوندها

۰۳:۵۱
۸ بهمن ۱۴۰۱
اقتصادی ۱۶ آبان ۱۴۰۱ - 7:40 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

پیگیری سه شیفته شدن ایران خودرو و افزایش ظرفیت اشتغال و تولید مشتری محوری و افزایش کیفیت، باید از اولویت‌های اصلی ایران خودرو باشد

بهمن امیری‌مقدم از پیگیری سه شیفته شدن کارخانه ایران خودرو کرمانشاه و افزایش ظرفیت اشتغال و تولید خبر داد و در عین حال تاکید کرد: مشتری محوری و افزایش کیفیت، باید از اولویت‌های اصلی ایران خودرو باشد.

به گزارش ماد، استاندار کرمانشاه در حاشیه بازدید از کارخانه خودروسازی استان واقع در شهرستان صحنه در جمع خبرنگاران گفت: ایران خودرو یکی از مجموعه‌های محوری، کلیدی و اشتغال آفرین کرمانشاه است و جوانان زیادی در اینجا مشغول کار هستند.

وی افزود: این طرح از مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به کرمانشاه است که تاکنون بخش مهمی از آن اجرایی شده است.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: بخش مونتاژ و تولید این مجموعه بسیار فعال است و در گام دوم باید به دنبال توسعه خط تولید و ظرفیت این مجموعه و اجرای کامل مصوبه رهبر معظم انقلاب باشیم.

وی ادامه داد: در قرارگاه ملی اشتغال استان کرمانشاه که به پیشنهاد استان و تایید رئیس جمهور مصوب و اجرایی شده است، یکی از پیشنهادهای مهم، موضوع راه اندازی شیفت سوم و افزایش ظرفیت تولید و اشتغال این طرح بود.

استاندار کرمانشاه همچنین بر موضوع جلب رضایت مندی مشتریان تاکید کرد: تولید خودرو باید همراه با مشتری مداری و افزایش کیفیت خودروهای تولیدی و دقت در روند تولید آن ها باشد.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *